Verbreed je horizon, verleg je grenzen!


Team OBS Branding 2021-2022

 
Onderbouw
 

juf Henriëtte

Juf Charlotte
groep 1/2a
(ma t/m woe)
onderbouwcoördinator
stuurgroep Vreedzame School
groep 1c
(
do, vrij)


 
juf Hester

juf Mirjam
groep 1/2a
(ma,di)
stuurgroep Vreedzame School

 
groep 1/2 b
(woe t/m vrij)
vertrouwenspersoon
teamlid medezeggenschapsraad

juf Sophie
juf Mireille
groep 1c (instroomgroep)
(ma t/m woe)
met zwangerschap verlof tot de Herfstvakantie en wordt vervangen door juf Helen
groep 1c (instroomgroep)
(do, vrij)


 
Middenbouw
 

juf Majka

 
groep 3
(ma t/m vrij)
 

juf Jaynee
 

juf Zefanja

leescoördinator 
groep 4
(ma t/m woe)
groep 4
( do en vrij)

juf Jasmin

juf Michelle
groep 5
(ma t/m do)
stuurgroep Vreedzame School
groep 5
(vrij)

 
   

juf Veronica

juf Jacqueline
groep 6
(ma t/m woe)

ICT-er/ coördinator Snappet
groep 6
(do, vrij)

 

juf Rianne

juf Suzanne
groep 7
(ma t/m woe)
bovenbouwcoördinator
groep 7
(do, vrij)

 

juf Helen
juf Thysia
groep 8
(ma en di)
tot herfstvakantie (do en vrij)


 
groep 8
(woe t/m vrij)
tot herfst vakantie (ma t/m woe)

stuurgroep Vreedzame School
ICT-er vakgebieden

meester Peter
 
groep 8
(ma t/m vrij)
schoolopleider/coach stages
ICC-er / CCPO-bestuurslid
leescoördinator Bibliotheek ZHD
webmaster



 
Directie en Ondersteunend Personeel

Gerrit Bussink

Marieke Hammersteyn
directeur
(ma t/m vrij)

 
intern begeleider
(di, woe, do)
vertrouwenspersoon
 
Rik van Schijndel Ilse van der Welle
administratief medewerker
(ma t/m vrij)
administratie
webmaster

ICT-er/ coördinator Snappet
schoolmaatschappelijk werkster
(do 9:00uur -13:00 uur)



 

juf Eva

juf Tessa
onderwijsassistent
(ma t/m vrij)
contactpersoon Oudervereniging
onderwijsassistent/ muziekjuf
(ma t/m vrij)
contactpersoon Oudervereniging

Juf Carola

 
onderwijsassistent
(di)
 
meester Ralph
juf Mijke
vakleerkracht gymnastiek
groep 1 t/m 8
vakleerkracht gymnastiek
groep 1 t/m 8
stagiaires
 

juf Danisha

meester Rhuan
opleiding onderwijsassistent
3e jaars student

(Albeda College)
(ma/di/woe) groep 8
opleiding onderwijsassistent
2e jaars student

(Albeda College)
(ma/di/woe) groep 1/2b

juf Jennifer

juf Danique
stagiaire opleiding PABO
1e jaars student (voltijd)
(In Holland)
(do) groep 8
stagiaire opleiding PABO
1e jaars student (voltijd)
(Hogeschool Rotterdam)
(di/vrij) groep 1/2b

juf Geneviève
foto volgt







juf Amber
duo stagiaire opleiding PABO
1e jaars student (voltijd)
(Hogeschool Rotterdam)
(di/vrij) groep 1/2a
duo stagiaire opleiding PABO
1e jaars student (voltijd)
(Hogeschool Rotterdam)
(di/vrij) groep 1/2a

juf Vicky
jjuf Meike
 stagiaire opleiding PABO
1e jaars student (2-jarig deeltijd))
(Hogeschool Rotterdam)
(di) groep 5

 
Lio stagiaire opleiding PABO
4e jaars student
(Hogeschool Rotterdam)
(di/vrij) groep 1/2a
(vanaf februari 2022)
foto volgt







juf Tesse
foto volgt







juf Nienke
duostagiaire opleiding HALO
3e jaars student
(HALO Rotterdam)
(ma) Gymdocent
(vanaf januari 2022)
duostagiaire opleiding HALO
3e jaars student
(HALO Rotterdam)
(ma) gymdocent
(vanaf januari2022)